Hakkımızda

Hakkımızda

HEDEF MONTAJ kurulduğu günden bu güne, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ilkesine bağlı kalmış ve bundan sonraki çalışmalarında da bağlı kalmayı ana ilke edinmiştir. Sektöründe öncü olarak faaliyet sürdüren firmamızın temel hedefi; vermiş olduğu hizmetler kapsamında müşterilerimizle daha iyi ilişkiler kurmayı, yasal mevzuatlara bağlı kalmak şartıyla aramızdaki iletişimi daha da güçlendirmeyi, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı da sürece dâhil ederek, tarafımıza ulaşan talepleri en etkin şekilde çözüme kavuşturmayı sağlamaktır.

Bu bağlamda HEDEF MONTAJ olarak, Raf ve Mağaza Ekipmanları kurulumu, Depo Raf Sistemleri ve Ahşap Tasarım Dizaynına yönelik çözümler sunmaktayız. Bunların yanısıra danışmanlık departmanı oluşturarak; Gıda Market, Yapı Market, Mağazacılık alanlarında uygulamaları ile sektöre katkı sağlamaya devam etmekteyiz.

HEDEF MONTAJ kurulduğu tarihten itibaren ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik şartlar doğrultusunda, hedeflerine uygun faaliyetlerde bulunmuş, gerçekleştirmiş olduğu başarılı projeler ile müşteri ve ürün sağlayıcılar nezdinde güven oturmuş ve profesyonelliğini hizmet öncelikli iş anlayışa entegre etmiştir. Ayrıca, İşletme ve Zincir Mağazacılık kavramına yönelik paket çözümler geliştirerek, sektöre kalıcı fayda sağlamayı ilke edinmiştir. Sürdürülebilir kalite ve gelişimi hedefleyen firmamız; genç, üretken ve dinamik kadrosuyla gelen talepler ışığında faaliyetlerine devam etmektedir.

WhatsApp